İzmir Pet Fuar

Mimmo

Arkadaşlar konuyu nerede açacağımı bilemedim. Yanlış yaptıysam kusura bakmayın. Çünkü konu tüm dostlarımız ile alakalı.
12_15 Mart izmir de pet fuarı var.
İzmir de oturan yada gitmek isteyen arkadaşlara duyurulur. Bende ilk defa gideceğim. :))
Daha önce giden var mı?Ve gidilmeli mi dersiniz? (ben niyetliyim ama)

8 CEVAP

poughkeepsie

@epiglottis Hayır, İzmir'in diğer fuarları gibi uygun fiyata daha doğrusu toptan fiyatına ürünler satılıyor.

Ben gitmeyi düşünüyorum henüz yerini tam öğrenemedim ama. Daha önce ayakkabı ve giysi fuarlarına gitmiştim gerçekten çok uygundu fiyatlar. Hazır ekonomi sallanmaya müsait mamalar zamlanacakken fuardan biraz alışveriş yapmak iyi olacak diye düşünüyorum

Biraz arastirdim 18-21 Haziranda PETZOO antakyada fuar yapacakmis biraz uzak ama gidebilecegim bir yer artik sehrimi seviyorum:DD

Anonymus552223

Pet satmiyorlardir umarim!

LadyAndCat

Epiglottis
Sanmam :D
Sadece evcil hayvan ürünleri satılıyor. Mamalar kumlar filan.

Mimmo

Yok evcil hayvan ticareti yok mamalar oyuncaklar bakım malzemeleri falan.
Poughkeepsi sizde izmir de siniz sanırım?.
Yeni fuar alanında Gaziemir de. Belki orada karşılaşırız.
:)

poughkeepsie

Evet ben de izmirdeyim. Teşekkür ederimm, karşılaşırız muhtemelen :))

İzmire gitmek istiyorummmm burada hic pet fuarı olduğunu falan gormedim. Keske olsa da gitsem

Antakya degil antalya okacak yanlis olmus*