Sultan Papağanıma Ne Oldu ?

Kedidelisi12

Arkadaşlar benim sultan papağanım bugün tüneklere hiç çıkmadı, yerde duruyor. İnanılmaz hareketsiz kafese elimi soktum dokundum hareket etmiyor. Sesi kısılmış gibi dokununca çok acıklı ses çıkarıyor. Dün sapa sağlamdı ötüyordu oyunlar oynuyordu. Lütfen fikir verin veterinerler baksa direk götürcem ama bakmıyorlar :(

3 CEVAP

cagdan

İnşallah cennet bahçelerinde uçuyordur şimdi:’(((

Kedidelisi12

Kesinlikle öyledir :(( yavrumu kafesi boş. Çok büyük bir acı sesi yok :((

cagdan

Kedişin de gözleri yaşlanıyodur arada eminim:( arkadaşını kaybetti çünkü