Bu Kedinin Cinsi Ney Ve Neyle Beslemeliyim

Fatih55

Arkadaşlar yeniyim ben burada, bu kedinin cinsi ney ve buna uygun mama hangisi yardımcı olabilirmisiniz, 2 yaşındaymış aldığım arkadaşım öyle söyledi, 3,5 kilo şuanda diğer kedinin Royal canin yavru maması var onu yiyor ama yardımcı olursanız sevinirim

29 CEVAP

Natkarat

Tekir. Özel bir mamaya ihtiyacınız yok. Bütçenize göre iyi bir mama verebilirsiniz.

Bu inanilmaz sevimli bir "uzun tuylu tekir". Butceniz yetiyorsa instinct, orijen veya acana kullanin bunlara yetmiyorsa ND onada yetmiyorsa en alt olarak matisse veya brit care.

Raubeyaz

Dedesinin dedesi cins kedi olabilir bu tatlı şeyin, ama biliyorsunuz ki önemli olan ırkı değil

Chuckyguler

Bende britshshorthair dıye aldım ırkını bızde bulamıyoruz bazıları british dıyor bazıları kırma dıyor kımlıgınde ırkı bos duruyor

poughkeepsie

ragdolla benzettim ben

Fatih55

Miyanın gözleri sari, sizin dediğiniz kedinin gözleri mavi oluyormuş internetten baktım

Kubyusbaskent

Tekir şuan guzel bir mama kullanıyorsunuz zaten yaş mama ile takviye ederseniz daha iyi olur.

Anonymus552223

Butcenizi zorlamayacak kaliteli bir mama, her kedinin hakki cinsi farketmez

Fatih55

Tekir olduğuna kesin eminmisiniz internetten baktım, yani aşırı tüylünun uzunluğu nereyse bir kariştan fazla uzunluğu var

Fatih55

Kedi yavru değil yavru mamasina devam mı edeyim @Kubyusbaskent

Anonymus552223

Satın mı aldiniz

Gokberk39

Uzun tüylü tekir, bütçenizi zorlamazda acana öneririm.

Fatih55

@epiglottis
Hayır sahiplendim

Miyavmia

Kızınız uzun tüylü bir calico yanı tekir sınıfına giriyor:) yavru mamasına devam etmeyin gerekli protein ve vitamin 2 yaşındaki bir kediye az gelecektir. Ayrıca kisirlastirilmismi? Ona göre bir mama tercih edebilirsiniz.

BalliBadem

Kısır mama şu an kullanmasada olur kilolu değil çünkü
Şu an kullandığınız markanın yetişin için okanını yiyebilir
Yada başka bi yetişkin mamada olabilir ama kuzulu yada balıklı öneririm çünkü uzun tüylü