Nd 'Nin Yanına Farklı Bir Mama Arıyorum

Htcozlp

Merhaba ben iki kedime de nd kullanıyorum ve şuan için memnunum.Bugun nd balıklı numunelerimiz geldi kedilerim tavukludan falan daha çok sevdiler.Fakat çok pahalı olduğu için yanına bir mamayla karıştırıp vermeyi düşünüyorum.Buradaki mama hakkındaki soruları soru kısmına filtreleyip okudum.Fakat uygun fiyatlı mama olarak çok fazla bir şey bulamadım açıkçası.Okudugum mamalardan matisse var o da çok iyi değil deniliyor fakat nd den çok az farkla ucuz bir mama.Tavsiye edebileceğiniz kilosu 25-30 lira olan bir mama var mı acaba? Iki balıklı mamayı karıştırmak mantıklı mı? Aslında başka bir alternatif gelmiyor aklıma çünkü büyük paket alacak durumda değilim, 1.5 kg nd çok kısa bir zamanda bitiyor. Alacagim diger mamayı da 1.5 veya 2 kilo almak istiyorum ..Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim :)

31 CEVAP

Htcozlp

Prochoice yi bende buradan baktım olumlu yorum göremedim.felicia için de burada çok güzel yorumlar yok.Acikcasi nd hills falan bunlara bile olumsuz yorumlar yapılıyor.Mama konusunda çok fazla bir bilgim yok ama araştırıyorum.Brit care düşünüyorum numune bulabilirsem.Veya indirimden falan matisse alabilirim belki.Merak ettiğim şey sindirim konusu dışında bir sıkıntı olur mu ,ucuz aldığım mamanın içeriği zamanla sorun çıkarır mı.Belki brit care matisseden daha düşük fiyatlı bir mama da kullanabilirim prochoice gibi.Fakat bu da sıkıntı olacak mı,olmayacak mı ona göre.