Kanlı İsal Oldu Ne Yapmalıyım

1Nisasultan

Kusuyo kanlı isal oldu ne yedirmeliyim

11 CEVAP

ZehraBulutt

Hasta kedi maması alabilirsiniz veterinerden.

HamzaYigit

Geçmiş olsun iyleşince lütfen bizede bilgi verin

ZehraBulutt

Kanlı ishal ciddi bir durum evde tedavi edilemez, veterinere gitmelisiniz.

baharrson

Acil veterinere gidin

1Nisasultan

Gittim gerekli aşılar oldu ne yedirmeliyim yemek yemiyor serum aşdı

PsLuna

Sevdiği yaş mamalardan deneyin. Ev yapımı yoğurt kefir destekleyin biraz bağışıklığını aç kalması iyi değil ağır gelir ilaçlar

Sut_lac

Umarım bir an önce iyileşir. Bizde yaşadık bir kaç ay önce. İç parazit olduğunu öğrendik. Aşı yaptırdık geçti hemen. 1buçuk ay olmuştu iç parazit aşısını yaptıralı ama yine de olabilirmiş demek ki :/

HamzaYigit

Geçmiş olsun iyleşince lütfen bizede bilgi verin

Sselin1

Derisiz tavuk gogsu ile biraz pirinci birlikte haslayip verebilirsiniz. Gecmis olsun

1Nisasultan

Maalesef köpeğimi kaybettim öldü ????herşeye rağmen yoğurt yedirdim yaş mama aldım yemedi maalesef

1Nisasultan

Maalesef köpeğimi kaybettim öldü ????herşeye rağmen yoğurt yedirdim yaş mama aldım yemedi maalesef