Kediller Haftada Kaç Gün Yaş Mama Yemeli?

Zeynepulku

8,5 aylık kendime haftada kaç gün yas mama vermeliyim şu an haftada 3 günün 1 öğününü yaş mama olarak veriyorum. Yeterli mi?

31 CEVAP

Zeynepulku

Suslucat ben geçenlerde dana kıymadan yaptim. Yarim kilo kıyma 1 havuç iki dal brokoli 1 küçük boy patataesi 2-3 bardak suyla kaynattim daha fazlada olabilir tam hatırlamıyorum. Hepsi haşlandıktan icine yumurta kirdim ve yumurta kabuğu ekledim sonra blendirdan cektim. Evde et suyu vardı bi 2 kepcede ondan ekledim. Bu hafta içinde balıklı yapmayı düşünüyorum cesit olsun sonra tavuklu ve cigerli