Kapalı Tuvalet

altininannesi

Natural bastet markalı çam peletini alıcam da paket şeklinde kapalı kedi tuvaleti de varmış boyutları da şöyle; En:37 boy:48 yükseklik:42 sizce kızım için uygun mu yoksa kendim daha büyük bir tuvalet mi almalıyım? Kızım 5 aylık artık :)

5 CEVAP

ZehraBulutt

Biraz daha büyük olsa daha iyi olur bence, ama kapalı tuvalette en önemli şey kapağının yarım açılıyor olması temizlik kolaylığı açısından, buna dikkat etmenizi tavsiye ederim.

nhnckl

Kediler medeniyetten hoşlanıyor zaten. ben de tereddüt etmiştim ama çok çabuk uyum sağladı. Etrafa kum saçılma olayı da azalmış oldu.

senagultas

yavru kedi için çoğu ürün uygun oluyor, sonrasında da kullanabilmesi için büyük olanı terccih etmenizi onerrım

hcerenk

yine söyleyeceğim çok memnun olduğum bir tuvalet kabı var.

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/35417-buyuk-boy-kedi-tuvaleti

o kadar memnun kaldım ki 2 tane aldım. kedimdeki kakalı bi şekilde tuvaletten çıkma sorunu da çözüldü. önü de yarım açılıyor temizlerken çok olay. çok mutluyum gerçekten.

altininannesi

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için :')