Kedim Kuru Mama Dışında Hiçbir Besini Tüketmiyor. Ne Yapabilirim?

Gandalf17

Merhaba 1 yaşından büyük british fold bir kedim var iki ay önce sahiplendim ilk sahibi pek bilgi vermedi nasıl beslendiği konusunda. Haşlanmış tavuk,et, yoğurt hatta yaş mama dahi yemiyor. Sizce bunsağlıksız bir durum mu ve ne yapabilirim?

32 CEVAP

Gandalf17

@BalliBadem çiğ et konısunda biraz tereddütlüydüm bir arkadaşım parazit olabilir deyince denememiştim ama dediğiniz şekilde denicem ????????

BalliBadem

Rica ederim güvenilir et doğru şekilde dondurulup verilirse sorun olmaz birçok kişi çiğ besliyor ben dahil sorun yok çok şükür