Biokitty

kira02

Biokitty kedi kumu nasıl?

11 CEVAP

kira02

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için:)
En kısa zamanda geçerim natural bastete

muffincookie

Paketi baya güzelmiş ama bentotit kumlar tehlikeli.Burda konuşulmuştu.Natural Bastet deneyin bence

kira02

Neden tehlikeli?Tehlikeli olan silika sanıyordum.İçinde ne var ki

ryuk

Bentotit kumlar tuvalete atılmıyor.Tuvalete atılmayan şey kedinizin vücuduna giriyor.Kedi yaparken tuvaletini tüylerinin arasına giriyor ve yaşanırken o kum tamecijlerini yutuyor.Bentotit tuvaleti tıkıyor.Kediyede bir süre sonra zararı olur.Burada konuşulmuştu

kira02

Siz hangi kumu önerirsiniz?

ryuk

Ben natural Bastet kullanıyorum.Diğer atkdaşda natural Bastet kullanıyormuş.Diğer sorularda yazmış.

kira02

Alışması zor oldu mu kedinize

ryuk

Ben kedim ilk geldiğinde mırmır kum almıştım.Natıral Basteta geçerken karıştırarak geçiş yaptım şuan sorunsuz kullanıyoruz.suzionlinecom a bakın isterseniz orada natural Bastet var

kira02

Ben de suzionline baktım ????

kira02

Kendi kendine soru işareti de atmış