Bu Fotoğraf Sahte !!!!!!

Arkadaşlar altta da görüldüğü gibi bu foto sahte ve neredeyse birinci olmak üzere paylaşalım

6 CEVAP

Siyammm

Mesajı petlebiye attım Gmail fln istiyorlarda geri dönen yok. Yada dikkate alan. Ne diye puan sistemi varsa

Katya06

Bazı insanların 50 tl için yapmayacağı rezillik yok.

Para icin hayvan ciftlestirenlerden sonra bu artik basit kaliyor... Sözüm yok rezillik :////...

LadyAndCat

Herkes buradan eminim görüyordur.
Ne diyebilirim ki ?
Bazı insanların üç kağıtçılıkta üstüne yok!

Siyammm

Merak etmeyin yeni hesaplardan beğenmiş kendini kazanır hileyle
Kaç kere mesaj attım patilemek için puan sınırı olsun diye adam açıyor hesabı beğeniyor beğenenlerin yarısı 2 puan

gulsstoft

Ne yarışması bu arkadaşlar? İnanamıyorum ya...