Pati Puan Ne İşe Yarıyor Acaba

MertKarakoc

acıklarsanız sevinirim

10 CEVAP

omurr

ŞU ANDA BİR İŞE YARAMIYORMUŞ..İLERDE BU PUANLARA DAİR ÖZEL FIRSATLARI OLACAKMIŞ..SİTEDEKİ AÇIKLAMA BÖYLE..

Feronia

Hiçbir işe yaramıyor, gerçekten. Sitedeki en yüksek pati puanlı hesap benim eski hesabım.

Kuzeyhera

Soru 2016 yılında sorulmuş ve felaketlerin baş gösterdiği 2020 yılındayız. Evet pati puan yıllardır hiçbir işe yaramıyor. Umarım bir gün yarar

TATA4242

Bir işe yaradığı yok :)
Bu soruyu iyi hatırlıyorum :)
3 yıldır,belki daha fazla süredir buradayım, işe yarayacağını düşünmüyorum :)

Faytekin

Petlebi insanlar hediye ,indirim vs..bekliyor aloooo kimse yok mu :))

asarm19

iyimiş

emine64

Aslında olsa ne güzel olur

kedici

Kaç yıldır varım hala bir işe yaradığını görmedim umarım yarar :)

Kaplankedi

Ben yeni üyeyim.pati puanı ne acaba?

sarmanbirkedi

Umarım