Ankarada Bir Ayının Köpek Barınağında Kalması..

Katya06

Ankara Çubukta tutulan bir köpek barınağında kafesin içinde yaşamaya çalışan ayı ile ilgili düşünceleriniz neler?

7 CEVAP

Kedidelisi12

Nasıl olur ya !? Şimdiye kadar nasıl doğasına salınmaz nasıl esir kalabilir. Bizim yapabileceğimiz birşey var mı hemen yapalım

Katya06

Türkiyede sadece Bursada ayılar için yapılmış özel bir rehabilitasyon merkezi var. Nasıl salınmadığını bilmiyorum ama bu ayıyı burada tutanlar ayıyla ilgili her davayı kazandıklarını söylüyorlar. Üstelik ayı kanser hastası imiş ve yaşlı olduğu için ölür gerekçesi ile tedavi edilmiyormuş. (Aldığım duyum bu) yinede yaşadığı kafesten çıkmaya çalışırken vs videoları var kafesin alt kısmını kazmış. Cimere şikayette bulunabiliriz. Ama dediğim gibi. Her davayı kazandıklarını iddia ediyorlar.

Siyammm

Akıl alır gibi değil hayvanat bahçesine versinler hič değilse daha geniş alanda durur oyun oynar

Siyammm

Bu hayvanın halini g9ren kimse bunlara dava vermez. Gözdağı veriyorlard8r. Elimizden geleni yapalım

Katya06

O zaman bu konuya giren herkese ricam CİMER'den bir şikayette bulunmaları.

Anonymus552223

Allahim sucsuz yere 26 yil hapis.. hangi barinakmis bu ozel mi?

Katya06

HAYKOD barınağı. Yasalmış orada kalması izin belgeleri varmış. Ne kadar üzülüyorum anlatamam :((