İndirim Kodları

muffincookie

İndirim kodları ne?YUZDE5 fln var ama?

8 CEVAP

Siyammm

Petlebiye düzeltilmesi gereken 2 şey

  1. İşe yaramayan pati puanlar

  2. Sözde indirimli olan ürünlerin bile diğer sitelere göre pahalı olması ve lütfedilir gibi indirim kodu gönderilmesi bu kodların kullanolamaması

Hiç bir işe yaradığı yok sitedeki indirimli ürünlere uygulanmıyor zaten sitedeki nerdeyse bütün malzemeler indirimli

muffincookie

O zaman gerek yok sağolun :)

LadyAndCat

Hiç kullanmadım.

Cidden ben sadece kuru mama alırken bu siteyi kullanıyorum yanında hediye gönderdikleri için yoksa gereksiz

Bencede pahali burasi. Çoğu diğer sitelerde daha uygun fiyata geliyor ayni urunler. Bende mama alirken kullaniyorum bazen, pahali seylerde hediye oluyor.

Shaco

pati puanlar işe yarasa çok iyi olacak

muffincookie

Benim alacağım mama sadece burada var ve bağış yapmak istedim o yüzden burdan alacağım.Denilen gibi bura diğer sitelere göre baya pahalı.