Turizm Şirketleri Coronayı Bahane Ediyor.

Katya06

Bu sabah nakilini sağladığımız bir köpeği taşıma çantası içinde otobüse almak istememişler. Hem jandarma hem ulaştırma bakanlığı hem otogar zabıtası ile görüştüm. Böyle bir uygulama yok arkadaşlar. EVCİL HAYVANINIZ İLE DİLEDİĞİNİZ GİBİ SEYAHAT EDEBİLİRSİNİZ. Asla turizm şirketlerine taviz vermeyin. Corona virüsü fırsatçıları malesef her yerde.

4 CEVAP

Linsenpai

Cahillik, fırsatçılık ve hayvan düşmanlığı en beter virüsten bile daha kötü... Corona alacaksa önce onları alsın

benissexo

bize de sitemizde binada ''ayy kocaman köpek evde bunlar yüzünden bizde virüsten yancaz'' felan demişler anneme fakat bu virüs hayvandan insana bulaşmıyor tersine insandan hayvana bulaşabilir! Asıl siz uzak durun benim köpeğimden sizde olmadığı kuluçkada taşıyıcı olmadığınız ne malum pis CAHİL mahlukatlar !

Katya06

Her zaman söylüyorum bazı çomarlar eğitilemez..

hcerenk

sivil havacılık kurallarını da ikinci bir emre kadar değiştirmişler. evcil hayvanı bagajda dahi taşıma konusunda bazı kısıtlamalar var artık.