Dezenfekte İşlemleri

minky

Bildiğiniz gibi Corona yüzünden dışarı çıkmamaya dikkat ediyoruz ki ben çıkmıyorum.Mamaları alırken de o paketlere insanlar değiyor.Petlebi gerekli denenfekte işlemlerini yapıyor ama ben tmizmamadan alıyorum.Orda da dezenfeksiyon işlemi yapılıyor mu!Ya da diğer firmalar?

3 CEVAP

Anonymus552223

Paketi acmadan silin kolonyayla sonra da ellerinizi yikayin. Bisey olacagini sanmam

Linsenpai

Mamalar genellikle şubelere dağıtılmadan en az bir hafta önce paketlenmiş oluyor. Virüsün yüzeyde kalma süresi en fazla bir gün o da gerekli ısı ve şartlarda olursa.. Aldığınız mamanın paketini iyice bir siler ellerinizi yıkarsanız hiçbir sorun yaşamazsınız :)

LadyAndCat

Paketli ürünlerde virüs varsa da bu birkaç saat içinde kayboluyor.
Aldığınız paketleri 8-9 saat sonra kullanmanız öneriliyor.
Paketleri silerseniz , temizlerseniz rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Ellerinizi de yıkamayı unutmayın.