Sokak Hayvanlarına Mama

minky

Anket

Felicia
(3 oy)
Reflex
(4 oy)
BonaCibo
(9 oy)
MyStic
(2 oy)
Toplam (18 oy)

Soru değil.İnsanlar sokak hayvanlarına hangi mamayı alacağını bilsin diye bir ANKETTİR.
(4 firmanın maması var ankette BonaCibo-Çağatay.Reflex-Lider.Felicia-Pelagos.MyStic-Hermos)
Bu 4 mamanın daha alt segmenti olarak ise;
-Jungle
-ProLine
-Micho-Kucho
-PawPaw
(ankette yana eklemedim sadece sırayla aynı firmanın diğer mamalarına örnek olsun diye)

2 CEVAP

sarmanbirkedi

Felicia ile bonacibonun içeriği birbirinin aynısı. Tıpatıp aynı hem de. Bonacibo almanızı öneririm çünkü onerilenler arasinda hayvansal ürün en fazla tahıl en az olan bonacibo

Anonymus552223

Felicia pahali bence. Hem de 12 kilo. Sokak hayvanlari bu aralar daha aç olabilir, ne kadar cok hayvan beslerseniz o kadar iyi.