Kedim Bir Kaç Gündür Hiçbir Şey Yemiyor

Songldmrr

Kedim bir kaç gündür hiçbir şey yemiyor sadece su içiyor günden güne zayıflıyor ama kusma ishal hiçbiri yok ne yapmam gerekiyor? neden böyle oldu lütfen yardım edin
Dün çok azıcık yedi bugün onu da yemedi:(

33 CEVAP

Songldmrr

Yoğurt kefir falan veriyorum onlar iyi gelir mi acaba veterinerler bir şey yapamayız tanı koyacak imkanlar yok deyip başka şehire gönderiyor

Kefir bağışıklığını güçlendirir kullanabilirsiniz ama kediniz Bayadır böyle şehir dışına çıkıp iyi bir vete gitmenizi öneririm

Songldmrr

Bugün biraz daha iyi gibiler biraz tavuk yedi. Şehir dışına otobüs seferleri korona yüzünden yok ve bizim arabamız da yok o yüzden gidemiyorum :(