Kedim Bir Kaç Gündür Hiçbir Şey Yemiyor

Songldmrr

Kedim bir kaç gündür hiçbir şey yemiyor sadece su içiyor günden güne zayıflıyor ama kusma ishal hiçbiri yok ne yapmam gerekiyor? neden böyle oldu lütfen yardım edin
Dün çok azıcık yedi bugün onu da yemedi:(

33 CEVAP

Songldmrr

Veterinere götürdüm ve mart ayından dolayı olabileceğini söyledi başka bir veteriner bi ilaç önerdi onu uyguluyoruz. Umarım en kısa sürede iyileşir

seydaisik

Midesini üşütmüş olabilir

cat_bob

Merhaba geçen hafta aynı şikayetten veterinere gittik ihmal etmeyin lütfen...Veterineri daha iyi bilir tabi ama aynisi benim kedimdede oldu ve ayrica nefes alamıyor ve hirliyordu havalar düzelince cheup yaptırcaktim ama 2-3 gün yemek yemedi geçen hafta.. veterinere göturdum serum tedavisine başlandı ama akcigerleri sıvıyla doldu izin vermedi...siz istahtan kesilmeden akciğerlerini kanlarını bobreklerin karacigerini kontrol ettirin lütfen... kaç yasinda bilmiyorum ama check up şartmış keşke bana kucuk falan dinleme checkup şart kesin götür kış mevsiminin bitmesini bekleme deseydi birileri acil şifalar diliyorum....cinsi neyse ona gore genetik hastalıkları da olabilir araştırabilirsiniz..

LadyAndCat

Açıkçası bunlar telefonla uzaktan olacak işler değil. Başka bir veteriner napsın zavallım ilaç göndermiş siz gitmeyince kedinizi götürmeyince. Helâl olsun veteriner çok iyi niyetliymiş başkası olsa görmeden hiçbir şey yapamam der!
Neden gitmiyorsunuz veterinere?
Kediniz günlerdir yemek yemiyor aniden ölebilir. Hiç mi paniklemiyorsunuz anlayamadım??!

O zaman bir hastalığı olabilir veterinere gitmenizi öneririm durumunuz varsa konserve mamalarla besleyin bu ara vitamin takviyesi yapın mevsim geçişindeyiz

Natkarat

Su içmesi iyi bir şey ama size buradan yardımcı olmamız bu durumda çok mümkün değil. Lütfen en kısa sürede veterinere gösterin.

Songldmrr

Çok teşekkürler veterinere götüreceğim en kısa zamanda

Veterinere götürdünüzmü yoksa telefondanmı dedi? evde bu durum düzelmez başka bir veterinere götürün kedi neden durduk yere iştahından kesilsin ki bir sorun olduğu belli

Ayseenur10

Başka bir veterinere götürün lütfen, tahlillerine bakılsın bir problemi var demek ki ihmal etmeyin

Songldmrr

Bakın burası küçük bir ilçe öyle detaylıca bakabilme imkanları yok hele checkup falan hiç.. Daha çok büyük baş hayvanlarla ilgileniyorlar, kedi kopek için ilaç bulmak bile çok zor.
Ayrıca endişelenmediğimi nerden çıkardınız. Buradaki imkanlar dahilinde elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
Lütfen saçmalayacaksanız burayı kullanmayın...

Anonymus552223

O igne kizginligi erteleyen hormon ignesiyse bir daha yaptirmayin, kizginlik geçince kisirlastirin. Cunku hormon igneleri de zararli. Gecmis olsun. Veterinerler zarari yokmus gibi yapiyor onlari, bize de hapini vermislerdi zamaninda

Songldmrr

Yok hormon iğnesi değil. Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için:)

Halsizlik varmı?

Songldmrr

Evet yatıyor genellikle

İştahsızlık var işte inşallah sağlığına kavuşur en yakın zamanda