İshal Sorunu

sinemeksit

Merhaba arkadaşlar petlebi ye yeni üye oldum benim 7 yaşında erkek muhabbet kuşum var 2 gün önce ishal oldu hala ishali devam ediyor tüyüde dökülüyor veteriner mevsim değişikliğinden dedi hiçbirşey yapmadı

6 CEVAP

esranın dediği ilaç bu :
https://www.***********.com/biyoteknik-avidiare-ishal-bagirsak-enfeksiyonlari-icin-20c-p-HBV000005EKEG
bu ilacı arkadaşın dediği gibi bir kaç gün suluğuna koy 6 7 damla 24 saate bir değiştir kendi yeminden başka birşey verme tüyleri bu dönemde normal

Htcozlp

Ben ishal olduğu zaman suyuna biraz elma sirkesi koyuyorum,düzeliyor, ilacı alana kadar deneyebilirsiniz.Ayrica farklı veterinerlere de sorarsanız sizin için daha iyi olur.Bazi veterinerlerin kuşlar hakkında çok bilgisi olmadığını düşünüyorum. geçmiş olsun

Tikos

Pirinci kaynatip azicik suyundan icirin bir de yesillik marul falan veriyorsaniz vermeyi kesin bir sure umarim iyilesir

ben baya bir süre muhabbet kuşu besledim petshop a gidip kedim ishal diyin size bir tane damla vericektir onu suyuna 7 damla atın şuanda adını unuttum kırmızı bir kabı vardı

berrymov34

benim muhabbet kuşumda ishal oldu. 2 ay boyunca baktık en sonunda malesef bize veda etti . bizimki 5 6 yaşlarındaydı inşallah sizinkide bizimki gibi olmaz biz pirinç vermiştik ıslatıp ama işe yaramadı