Muhabbet Kuşu Acil Yardım

kerem23

KUŞUMUN TÜYLERİNDE SİYAH SİYAH ŞEYLER VAR GÖZLE GÖRÜLEBİLİR ŞEKİLDE BİT SPREYİ KULLANDIM KAFESİ TEMİZLEDİM FAYDA ETMEDİ ACİL YARDIM NE OLDUĞUNU BİLMİYORUM

4 CEVAP

minky

Veterinerinize sorun.Ya da Google dan yüksek puanlı bi vetin telini alın WhatsApp fan yazın

Siyammm

O şeylerden birini alın lavaboya atın bakın bitki değilmi .
Kafes dibi hergün temizlenip değiştirilmeli . Muhabbet kuşlarının mesanesi olmadığından çok şık ihtiyaç giderirler kafes tabanı hemen batar bildiğiniz gibi. Haftada 1-2 kez kafesin her yerini dip tel her yeri şikeli pamukla veya bezle silin . Zaten bit spreyini düzenli uygulamanız gerekiyor. Ahşap tüneklerin başında çok oluyormuş . Kuş kafes bakımı zor hakikaten .

  1. Kural temizlik

Normal gibi gözüküyor ben 9 sene muhabbet kuşu besledim benim kuşumdada vardı hatırlıyorum

Siyammm

*Sirkeli