Uygun Mama

lilly_

Kedime uygun ithal mama arıyorum.Kilosu 18 TL cüvarı?

20 CEVAP

LadyAndCat

Bu kadar ucuza bulamazsınız. Yine de ithal olarak ve ucuz olarak Friskies , Whiskas var.
Daha iyi ve uygun bir mama bakarsanız da Purina One var. Sadece mama isimlerini yazıyorum.
Whiskas’a karşı olan kişiler yanlış anlamasın. Arkadaş sormuş ben de cevap verdim...

TATA4242

Golosi yerli bir mama değildir,resmi sitesine girdiğinizde,Italya'da üretilmistir,yazısını görürsünüz.

minky

Değil mi?Sitesinde İtalya bayrağı falan var.Ben ithal sanıyordum?

sarmanbirkedi

Golosi ithal diye biliyorum

minky

Bende ithal biliyorum.Öyle olmasa da marka italyandır am türkşyede üretiliyodur.Öyle bi ihtimal yok mu?

minky

Mopdan Veteriner ürünleri yazınca ve markalarımıza tıklayınca

-golosi
-virbac
-bozita
-...

Çıkıyor.Anlayamadığım diğer 2 mamada mı yerli?

minky

Golosiyi biliyorum bir dek

LadyAndCat

Minky
Golosi ithal değil.

LadyAndCat

Yok hayır :)
Bona Cibo gibi İtalyan isimli yerli mamalardan biri. İtalya’da üretilmiştir deniyor ama İletişim adresi Küçükyalı, İstanbul.

LadyAndCat

SarmanBirKedi
HAYIR
İletişim adresi:
Mopsan Veteriner Ürünleri
S.S Maltepe Küçük San. Sit. Küçükyalı İş Merkezi C Blok No: 6 Küçükyalı,İstanbul.

minky

Virbac,Bozita,Golosi 3üde aynı firma.Diğer 2 mama yerli değil anlayamadım.

LadyAndCat

Türk firma ürününün adını yabancı koyuyor ki daha havalı dursun. Daha karizmatik, al benili dursun.
Bona Cibo ( İyi Yemek) demek.
Golosi (Tatlıya düşkünlük)
Satış stratejisi ve iç piyasaya satış yapıyorlar. Yurt dışında yoklar.

LadyAndCat

•Virbac (UK) İngiltere
•Bozita (İsveç)
Bu bilgiler doğru!
Bu ürünleri ancak alacağı özel izinle ülkemizde satabilir. Yurt dışından getirebilir satmak için.
Ben kedi ürünleri diye baktım kendi sayfalarından sadece kendi ürünlerini gördüm.
Resmî sayfaları: golosi-pet.com.

minky

Mopdan Veteriner ürünleri yazınca ve markalarımıza tıklayınca

-golosi
-virbac
-bozita
-...

Çıkıyor.Anlayamadığım diğer 2 mamada mı yerli?

minky

Yanlış yazdım son yorumu