Mama Sitesi Tavsiye

Raubeyaz

Daha önce petshoptan ve petlebiden alışveriş yapıyordum fakat arkadaşlarımın tavsiyesi ile ********* sitesinden alışveriş yaptım. Hem güvenli hemde fiyatları çok uygun. Toplu yaş mamalar 100 tl yi geçmiyor, petshoptan aldığım 20 tane mama bana 120tl ye patlamıştı. Sokak kedileri için 4 paket 15 kiloluk mamaları 800tl ye aldım, size de tavsiye ederim. Her çeşit mama ve marka var.

9 CEVAP

Raubeyaz

Karantina zamanlarında evden çıkmadan güzel şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Sokak hayvanlarını da bu süreçte unutmayalım lütfen.

Zeke

Bu site benim olsa bu kadar övmezdim :D
Cidden çok güzel site. Sokak hayvanları için dendiğinde de yardımda bulunuyorlar.

Ceydayyavuzz

Ben proplan bir bucuk kiloyu 2 hafta once 72 liraya aldim. Normalde 85 liradan asagi bulmak zor :( yas mamalar 1.5 liraya filan dusmustu. 10 adet almistim 3 4 tane de hediye koymuslar. Cok hizlilar bide. Burasi biraz pahali :(

********* nın çoğu ürünü gerçekten uygun oluyor

Ceydayyavuzz

Ben proplan bir bucuk kiloyu 2 hafta once 72 liraya aldim. Normalde 85 liradan asagi bulmak zor :( yas mamalar 1.5 liraya filan dusmustu. 10 adet almistim 3 4 tane de hediye koymuslar. Cok hizlilar bide. Burasi biraz pahali :(

Raubeyaz

https://www.*********.com.tr/

Link isteyenler için.

Kerevit

Taksit olmalı bende bakıyorum sürekli ama vade farkı koyuyor. O yüzden hala *** ************ bi tık önde. ************dan *********ya bakın bide

ryuk

Hangi site ********* mı?

ryuk

mrkamamaa