Hayvan Besleme

Raubeyaz

Allah izin verirse bu yaz işe başlayacağım ve tahminen maaşım 2,500tl olacak. İlk 3 aylık Bu bütçenin hepsi ile kedi köpek için yaş mama ve kuru mama alacağım, kendi mahallemde ki kedi ve köpekleri zaten hayvan besleyen çok komşumuz var onlar mama veriyor. Ben biraz çevreye açılıp sokakta toplu olarak yaşayan dostlarımızı beslemek istiyorum, kocaeli ve İstanbul çevresi bildiğiniz yerler, ya da desteğe ihtiyacı olan hayvan besleyen birileri var mı?

3 CEVAP

srplzngl

https://www.facebook.com/100001551165269/posts/2590729597655387/?d=n

inci hanım geçtiğimiz aylarda haberlere vs. çıkmıştı, videosu da sosyal medyada yayılmıştı ama belli ki hala yardıma ihtiyacı var. konum ankara ama yine de düşünürseniz diye twitter ve instagram adreslerini ekliyorum.

instagram

twitter

inşallah yeni işinize hayırlısıyla başlarsınız.

Raubeyaz

İyi ki söylediniz, babamın müsait olduğu ilk zamanda Ankara'ya o güzel teyzenin yanına gideceğim

srplzngl

çok çok mutlu oldum :)