Kuşlar İçin Tüy Dökümü Mü Bit Mi

kerem23

bi muhabbwt kuşum var 4-5 aylık bu aralar kafesin altında bir sürü tüy görmeye başladım,kuyruğu da düştü durduk yere - mesela 10 cm kuyruk şu an 5- tüyleri de kafesin dibine düşüyor kuş almadan önce araitırmıştım tüy dökümünü biliyorum ama emin değilim sizde bir bakabilir misiniz?

2 CEVAP

Semataraz

Hava değişikliğinden tüy değiştiriyor olabilir. Sıcaktan soğuğa veya soğuktan sıcağa geçtiğinde döker

Evet arkadaşın dedikleri doğru petshoptan b vitamini alabilirsiniz tüy dökümü için işe yarıyor, hava akımında bırakmayın