Muhabbet Kuşum Neden Sürekli Gagasını Açıp Kapatıyor

Nrydiry

Muhabbet kuşum gagasını sürekli açıp kapatıyor neden olabilir? Büyük bir sorun mu

6 CEVAP

TATA4242

Kuşunuz hasta,üşütmüş.Suyuna birkaç damla limon damlatın ve yumurta kabuklarını,iyice ufalayarak,kafesine koyun.

Minikmuezza

Hastalanmis olabilir vitamin verip bakim yapmaya calisin benim kusum kotu bi hastaliga yakalanmadan once oyle yapiyordu ama basit biseyde olabilir ama normal degil her turlu

Nrydiry

Kakası da normalden açık renkli

Nrydiry

Teşekkür ederim, limon mu daha iyi olur vitamin mi?

TATA4242

Suyuna limon,c vitamini sağlar.Yumurta kabuğu ise vitamin kaynağıdır.

Minikmuezza

Birde bir sure kalorifer yaninda tutun sicak olsun usutmeye iyi gelir