İç Parazit

Ekineroglu

İç parazit doğal yollardan yapılır mı? Yapılırsa neler kullanılır ne sıklıkta kullanılır? Bilginiz var mı acaba

5 CEVAP

TATA4242

Özellikle sarımsak ve probiotic gıdalar,bağırsakdaki flora düzenini sağladığından,yani anlayabileceğiniz şekilde,bağırsakdaki faydalı bakterilerdir.Bu bakterilerin zayıflaması ve azalması demek,tehlikeli iç parazitlere neden olur.Bu sebeple,laktozsuz yoğurt ve süt,kefir gibi gıdalar ile bunun yanında,probiotic diğer ürünler ile bu bakterileri beslemiş ve sağlıklı olmasını sağlamış olursunuz.Bu ürünlerin ise doğal olması,fayda sağlaması için ilk şarttır.

Ekineroglu

Anladım teşekkür ederiim

TATA4242

İç paraziti doğal yol ile kontrol altında tutabilirsiniz.Bahsettiğiniz ilaçların gereksiz kullanımı sonucunda hayvanların böbrekleri bu yükü kaldıramamaktadır.Yalnızca,dışkı testi ve fiziksel muayene sonrasında teşhis neticesinde bu kimyasal ürünlerin kullanılması gerekmektedir.Bahsettiğiniz ilaç kullanımı,insanın hastalığının teşhisi hekimce konmadan,bu ilaçları bilinçsizce kullanmasına benzer.Düşünün başınız ağrıyor,hopp ağrı kesici :)Tüm dünyada bu yöntem çok yaygındır ve bunun neticesinde acil vakalarda kişi ilaca tepki vermez,çünkü vücut bağışıklık geliştirmiştir.Bunun neticesinde,hastanın sonu ölüm olur.İlaçların verdiği zararı ve yan etkileri hiç saymıyorum,bu tüm insanlarda ve canlılarda geçerlidir.Aynı şekilde doğal ürünleride teşhis neticesinde kullanmak önemlidir,bunun haricinde doğal beslenmek için hastalık teşhisi konmasına gerek yoktur.Bu bahsettiklerim doğal beslenmeye girer.Hastalıkların insanlarda bu şekilde yoğun seyretmesinin sebebi ise günümüzdeki stresin artması ve gıdaların hormonlu olmasının,ayrıca sağlıksız beslenmenin en üst noktaya gelmesinden kaynaklıdır.Kanser vakaların başlıca sebeplerine bile baktığınızda,makale okuduğunuzda,ilk iki sırada stres ve gıda görürsünüz.Tüm hastalıkların başlıca sebebi,bu iki faktöre bağlıdır.

İç paraziti dogla olarak yapamassanız. İç parazit ilaçı kullanmanız gerekli