Kum (Reflex)

Ekineroglu

Bundan bir kaç hafta önce reflex kullandığımdan memnun olduğumdan bahsetmiştim. Bu aralar fikrim değişti. İlk kullandığım kutu iyiyken diğeri kötüydü. Topaklanma bakımından sevmedim. En fazla reflex kadar pahalı olacak ( 6 lt 23 tl) Bir öneriniz var mı? Ya da feles kullanan kişiler yorumlarını söyleyebilirler mı?

31 CEVAP

TATA4242

Yani kısaca en kötü yaş mama, en iyi kuru mamadan,en kötü pelet kum, en iyi bentonit kumdan iyidir.