Hayvan Hakları Ve Cezalar

Shaco

Bizim burda aptal bir ********* var ve sokaktaki hayvanlara her mama koyuşumda onlara zehir atıcam diye bağırıyor her gün onları beslerken 3 yerdede sıra sıra başlarında duruyorum >:( Eğer böyle bir şey yaparsa hayvan hakları konusunda nasıl bir ceza yada yasa var ben pek bilmiyorum hukuki konuları ? Hapis getirildi mi ??? burda 10 civarı can var kedi köpek hepsi ve korkuyorum

24 CEVAP

Shaco

peki cezası ne para mı hapis mi ??

Hapis vereceklerini sanmıyorum en çok 1-2 bin tl verip çıkarlar. Maalesef ülkemizde hayvan hakları pek önemsenmiyor :/

aysebudur

bence yazılı olan haklara çok da güvenmeyin,ne olacağı belli olmaz.üstte de dedikleri gibi video çekip haber kanallarının wp hatlarına ya da ibb ye atın.hiç çekinmeyin

dilaraxx

ülkemizde hayvan hakları pek önemsenmiyor ne yazık ki. günah ya

Shaco

saol çok teşekkür ederim

dilaraxx

videoya çekip haber kanallarına veya ibb'ye atma şansınız yok mu?

Shaco

bu tarz insanlarla uğraşmak ayrı dert

dilaraxx

sesini çıkarmadıkça azıtıyor bunlar. siz birşeyler yapmayı deneyin

dilaraxx

en iyisi