Kedi Tüy Önleyici

Gulsahka

merhabalar arkadaşlar. tüylerin daha az dökülmesi için bildiğiniz ve kullandığınız şeyler var mı acaba? bir kere veteriner de kestirsem daha mı sağlıklı çıkar sizce? Bu konuda hiç fikrim yok size sorayım dedim. ayrıca iyi toparlanan bir kum kullanıyorsanız bana tavsiye verir misiniz? bir de kaç litresi kaç haftaya kadar yetiyor onu da öğrenmek istiyorum? teşekkür ederim. :)))

33 CEVAP

hayvansever_

kumun ne kadar gittiğini sormşsunuz yeni gördüm genelde 10 lt 2 ay gider. her gün temizliyorum.

Kuzucansu44

hayvansever_
Furminatör taraklar tüyleri kestiği için çok tüy topluyor. Furminatör her zaman kullanılmamalı bence arada bir kullanılabilir. Normal zamanda tarakla taranmalı tüyler

hayvansever_

zaten öyle yapıyorum ama haftada bir furmınatör kullanıyorum. Kestiğini sanmıyorum tüyleri çünkü o tarağın özelliği zaten kesmeden kopmuş dökülen tüyleri toplaması.