Konserve Ve Yaş Mamalarım

britishoglum

Arkadaşlar dün buraya sormuştum püre şeklinde konserve istemiyorum diye. Bugün Quik marka konserveyi aldım ciğerli ve tavşan etli. Kedim anında kokusuna dayanamayıp saldırdı. Hem de istediğim gibi et parçaçıklı. Diğerleri ise Felix olanlar ( tavuklu ve ton balıklı) 100 gr, Miglior Gatto olanlar ( tavuk-hindi / balık - karides) ise 85 gr. Toplamda 20 lira ödedim hepsine. Paylaşmak istedim

34 CEVAP

BalliBadem

Şeker yararlı mı dedim? Bana bilgi eksiği vs diyorsunuz hmmm anlıyorum siz kuru mamaların iyi olduğuna inanıp kedinize yedirmeye devam edip bana bilgi eksiği vs diyebilirsiniz ve emin olun birşeyler öğrenmeye kör olsam bademi raw beslemeye geçirmezdim

@tgc77116 kötü tabii ki içeriğini okusanız sormaya gerek bile duymazdınız bence. İşlenmiş et ve et ürünleri, et ve et türevleri, balık yan ürünleri, tavuk unu ıvır zıvır bir sürü şey yazıyorsa kısacası o mamadan uzak durun. Saf sade ne kadar az temiz içerik o kadar iyi. Örn: schesir, nutri, naturea, gimcat

BalliBadem

@tgc77116 marketteki diğer mamalardan tek farkı lezzeti yine verilmecekse ayda 1 fln verilmeye uygun en güzeli hazır konserveleri hiç tattırtmayıp evde yapmak

sarmanbirkedi

Gourmet arkadaşın dediği gibi iyi değil o fiyata daha iyilerini alın nd schesir gimcat nutri vs vs