Kedi İlanları Çoğaldı Korana Yüzünden Hayvanını Veren Varmıdır Acaba

Paticik28

Koranadan dolayı verenler olduğu için tabi bazı kişiler,ama buradan değil ama

6 CEVAP

dilaraxx

Biz bulaştıyoruz zaten hayvanlara. Ama anlamamakta fazlasıyla ısrarcı arkadaşlar var.

hayvansever_

Maalesef öyle cani insanlar var insanın aklı almıyor görünce. Herkes söylüyor bütün veterinerler hayvanlardan insana geçmiyor diyorlar ama bu insanları anlamak çok zor.

Paticik28

Teşekkürler

dilaraxx

tabiki var bilinçsizce yazı yazan sorumsuz arkadaşlar yüzünden

Paticik28

Evet haklısınız

Bulutcemre

Ben şunu anlamıyorum o senin evladın sen evladını sana hastalık bulaştırma ihtimali olsa da nasıl atarsın ya