Kırlangıç Yavrusu Camdan Düşmüş

Bulutcemre

Tuvalet camından yavru kırlangıç düşmüş uçamıyor ne yapmalıyım?Bizim burada çok kedi köpek var yani dışarıda şansı az.Ama dışarı bırakmazsak evde nasıl besleyeceğiz?Yani biraz halsiz gibi.Köşede öylece duruyor ne yapsam ki .Endişeliyim. Bulutun taşıma kabında duruyor şimdilik .

6 CEVAP

Bulutcemre

Veterinerimiz dalın üstüne bırakabileceğimizi söyledi annem de bırakmış sonra baktık yoktu umarım her şey yolunda gitmiştir yapabilecek bir şey yoktu şekerli su vermeyi denedik içmemişti burada bir sürü kuş var belki annesi almıştır

dilaraxx

gösterebilecek yer yok mu ? uçamıyorsa kedi var evde de . tehlikeli olabilir siz başında olmadığınızda

Bulutcemre

Kapısı kapalı bir odada kuş sorun yok yani.Ailem sağlık çalışanı ben de 19 yaşındayım yani dışarı çıkamıyorum ama veterinerimle iletişim kurmaya çalışacağım. Kuşlarla ilgili bilgisi olan varsa önerileri bekliyorum

dilaraxx

öyledir büyük ihtimak yavruymuş zaten

Bulutcemre

Oturup bir şey olacak diye ağladım hüngür hüngür yani bu aralar hayvanlar konusunda o kadar hassasım ki .Hele insanları görünce...

dilaraxx

haklısın ne diyim...