Ziyâret Ettiğiniz Bir Barınak Var Mı? Hayvanlar Ne Durumda?

Katya06

Bu konu altında genel olarak barınakların durumlarını konuşalım istiyorum.. Barınaklar hiçbir şekilde cennet bahçesi değildir ama iyi durumda olan bir barınak var mı onu merak ediyorum. Gördüğümüz ilk yaralı hayvanda "belediye gelsin alsın" mantığı ile hareket etmemek adına, gittiğiniz ve gördüğünüz barınakların durumunu yazar mısınız?

2 CEVAP

Sokaksevgisi

Çok önceden gittiğim bir sürü barınak var. Maalesef oradaki köpeklerin çoğu cins köpekler, terkedilmiş köpekler. Veya sağlık sorunları olan köpekler. Gördüğüm kadarıyla mutlular. Oradaki barınak görevlileri eğlendirmek için elinden geleni yapıyorlar.

bbeyzvv

samsunda yaşıyorum buradaki kedi barınağı (kedi kasabası) çok güzel gerçekten internetten fotoğraflara bakabilirsiniz ama köpek barınağı için aynı şeyi söyleyemem köpekleri genelde barınak dolu olduğundan şehir dışında kuytu yerlere salıyorlar