Sokağa Bırakılan Kediler:(

Yasin2634

Bu sabah evden çıkarken bakıyorum heryerde bi kedi hepsi pırıl pırıl tertemiz aralarında cins kediler bile var bi açıklamaya gore evde yasayan kedi hastalıkları yüksek derecede azaltılmış yani o evde yasayan kisiler kedisiz evdeki oranla daha az hasta olurlarmış ve hastalıklarını daha çabuk atlatırlarmış şimdi resim koyucam benim insanlarımaza verdiğim not kendilerine bile saygıları kalmamiski bu masum yavrulara saygıları olsun yazıklar olsun:(

33 CEVAP

dilaraxx

Allah ıslah etsin diyeceğim de hiç benzemiyorlar öyle olacağa,tepki gösteriyorum yapanlara ,bu defa babam bana kızıyor sana küfretse bişey yapsa , bende onu öldürsem çok mu iyi olacak diye bu defa onunla tartışıyorum arada kalsam da yine de geri kalmıyorum. En azından kesildi. Yani daha yaklaşamıyorlar,en azından ben yemek verirken. Başlarında bekliyorum.

anjelik123

Dilara Sende haklısın babanda haklı. Şuan en iyisini yapıyosun en azından karnını doyuruyorlar sen başındayken.
Yasin2634 insanlar sokağa attıktan sonra dönseler ne olucak o yavrular hasta olucaklar kavga edicekler araba ezicek :( dönseler kime fayda

dilaraxx

Bu bahane oldu sadece , gerçekten seven bırakmaz.

dilaraxx

Kendilerini rahatlatıyorlar işte niye bıraktım virüs var ondan bıraktım.

BalliBadem

@Dilaraxx kesinlikle sadece bırakmaya bahane arıyorlarmış bahane buluncada attılar işte

canlarım... yazık
ben de bugün bir süredir beslediğim köpekler arasında yeni bir köpek gördüm. tasmalıydı. muhtemelen atıldı ama bir ihtimal instagramda sayfalara attım fotoğraflarını kayıp olabilir diye.
vicdansızlar. hayatlarında bir kez dışarı çıkmamış bu kedileri 2-3 yaşında sokağa atıyorlar

anjelik123

Ben kendimi bildim bileli ya köpek baktım ya kedi. O zamanlar küçüğüm sadece sevip karnını doyuruyordum ama hiç birini sokağa atmadım ya yaşlanıp öldüler yada sahiplendirdim. Bu insanlar hangi zihniyetle bırakıyorlar anlam veremiyorum. Dediğinize katılıyorum.

anjelik123

Allah onları ıslah etsin ya. Bizim burda öyle bir sorun yok allahtan kedilere köpeklere veriyorum mamalarını kimsede laf yapmıyor

bir de cins kediye ilan açarsanız birkaç saat içinde sahiplenilir. maksat olabildiğince kediye sahip çıkmak, yanlış anlamayın beni. eve alacak durumunuz olmasa bile, cins kedi maksimum 1-1.5 gün misafiriniz olur

Yasin2634

anjelik123 aminnn inşallah biran önce hatalarından dönerler:(

Anonymus552223

Tatilde evine giden ogrenciler de birakmis olabilir

Yasin2634

Onlara baktım biraz seyrettim kaçıcak yer arıyorlardı:(

Yasin2634

Elimizden geleni yapıyoruz :(

Rezil birsey yaptiklari. Ama olan bu bebislere oluyor. Boyle insana bnzer varliklarda akil veya beyin olduguna suphe ediyorum.

Anonymus552223

Hangi il ve ilcedesiniz