Sokağa Bırakılan Kediler:(

Yasin2634

Bu sabah evden çıkarken bakıyorum heryerde bi kedi hepsi pırıl pırıl tertemiz aralarında cins kediler bile var bi açıklamaya gore evde yasayan kedi hastalıkları yüksek derecede azaltılmış yani o evde yasayan kisiler kedisiz evdeki oranla daha az hasta olurlarmış ve hastalıklarını daha çabuk atlatırlarmış şimdi resim koyucam benim insanlarımaza verdiğim not kendilerine bile saygıları kalmamiski bu masum yavrulara saygıları olsun yazıklar olsun:(

33 CEVAP

Yasin2634

Eskisehir tepebasinda

Yasin2634

Malesef öyle rezil bi durum içler acısı bi durum :(

mishathecat

Bende çok görüyorum alışverişe çıktığımda boş yumurta kaplarını eşeleyenler var, cins kediler var bir sürü. Elimden geldiğince mama ve su dağıtmaya çalışıyorum ama birilerinin insanlarımıza hayvanların onlara virüs bulaştırmayacağını yada zarar vermeyeceğini araştırmaları lazım.