En Düzgün Kuru Mama Markaları Hangileri Önerir Misiniz?

Nd orijen acana bu üçünün iyi olduğunu biliyorum başka varsa onları da yazar mısınız?

33 CEVAP

Bende uzun zamandır ND kullanıyordum. Ancak kedimin patilerinde egzama gibi bir deri problemi oluştu. Bu nedenle veteriner hipoalerjenik mama (hatta proplan vardı veterinerde) önerdi. Ancak şu an online olarak sadece felicia marka hipoalerjenik mama bulabiliyorum. Yerli üretimmiş. Bu marka konusunda bilgisi ya da yorumu olan var mı?

İçerik: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%35)
Baldo Pirinç
Mısır
Rafine Tavuk Yağı
Bezelye
Hamsi Unu
Karides Unu
Bira Mayası
Hidrolize Tavuk Ciğeri
Hamsi Yağı
Nükleotit Maya Proteini
Mineraller
Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler
Deniz Yosunu
Avizeağacı Özütü
Kızılcık Tozu
Pisilyum.

BalliBadem

İçeriği galiba kendi sitesinden almadınız kurutulmuş protein değil hidrolize protein olacak

mishathecat

Ben sahibinden alırken yanında verdiği bir mama vardı Proline diye hiç memnun değildim, çok sertti ve aç kalmadıkça yemiyordu kedi mamayı. Sonra uzun araştırmalar sonucunda Felicia almaya karar verdim. Hem uygun fiyatlı hemde iyi bir mama bence. Şuan gayet memnunum, kuru mama olarak onu kullanıyoruz arada bir de tavuk haşlayıp veriyorum et ihtiyacı için.