En Düzgün Kuru Mama Markaları Hangileri Önerir Misiniz?

Nd orijen acana bu üçünün iyi olduğunu biliyorum başka varsa onları da yazar mısınız?

33 CEVAP

sarmanbirkedi

Bir milyonuncu kere yazıyorum: nd,acana,orijen,naturea,fitmin purity,instinct. En iyileri bunlar. Ne royal canin ne proplan ne de bonacibo

BalliBadem

@sarmanbirkedi ye katılıyorum
@shaco o mamalarda yeterli et yok felicia hipoalerjenik mama olarak güzel ama hipoalerjenik mamalarda et olmaz yani en iyi mama olmaya aday değiller bence sonuçta etçil bu canlılar

Instinct kesinlikle çok çok iyi. Eğer bütçeniz yetiyorsa ilk once instinct e bakin. Olmadi ND. Orijen ve acana da cok iyi ama ABD de bazi sorunlari olmus diye okudum. Asilsiz olabilir ama instinct nd orijen acana naturea fln bunlar en iyiler

Anonymus552223

Yerli alternatif ariyorsaniz mystic fena degil

Carathras

Tabi ki ölmüyorlar ama bu konu daha çok ne kadar kalite tercih ile alakalı, burada asıl önemli olan bütçeniz tabi ki yanlış anlaşılma olmasın.
Yani sırf alternatif olsun diye çok büyütülen ProPlan'a gerek yok...
Çiğ besleme yapın, eti içindeki doğal taurin kaybolmayacak yöntemlerle haşlayın verin gibi gibi ama iyisi ile beslerken alternatif olsun diye içeriği kötüye gerek yok.

sarmanbirkedi

Onlar için micho veya bonaciboyu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz *********.comdan. Bu fiyata alınabilecek en güzel mamalardir. Hem düşük tahilli

Shaco

pro planın o kadarda kötü olduğunu düşünmüyorum sıkışınca alınabilir diye önerdim ve seçici kedilerin çoğu yiyebiliyor

BalliBadem

Bencede proplan kötü değil ama nd vs varken iyide değil orta halli

gevezeuzayli

N&D gibi yüksel proteinli mama kullanıp böbrek sorunu yaşayan var mı? @sarmanbirkedi Bilginiz var mı ?

bbeyzvv

proplan bağımlılık yapıyor bütçeniz iyiyse nd kullanın değilse matisse

Instinct kesinlikle çok çok iyi. Eğer bütçeniz yetiyorsa ilk once instinct e bakin. Olmadi ND. Orijen ve acana da cok iyi ama ABD de bazi sorunlari olmus diye okudum. Asilsiz olabilir ama instinct nd orijen acana naturea fln bunlar en iyiler

sarmanbirkedi

Ya allah aşkına bana proplani ovmeyin. Yiğidi öldür hakkını ver. Sırf marka yapmış diye savunmayın. Yüzde 80 i pirinç,mısır,buğday,pancar,gluten,buğday unu,pancar posasi olan bir şeyi nasıl ovebiliyorsunuz

BalliBadem

Felicia hipoalerjenik bir mama olarak çok iyi bende acil durumlar için evde felicia kuru mama bulunduruyorum malum sokağa çıkma yasağı var ve tekrar sokağa çıkma yasağı ilan edilebilir Badem in eti biterse kuru mama lazım olur hipoalerjenik mama arayanlara ilk önerim olacak bir marka

Shaco

pro plan hills felica bence

BalliBadem

Uygun fiyatlı olarak mystic ve yakında çıkacak olan klicker derim