Muhabbet Kuşum Bir Kaç Gündür Rahatsız?

kedimedisever

Neyi olduğunu anlamadım veterinere götürdüm o da bir şey demedi vitamin antibiyotik karışımı verdi. Kuşum tüylerini kabartıyor ve kuyruğu sürekli titriyor. Normalde kafese girmeyen bi dakika yerinde durmayan hayvan çok durgun. Sanki nefes alış verişleri sorunlu gibi. Zorlanıyor gibi. Suyunu içiyor yemini yiyor. Kafes tabanında durmuyor. Genel olarak uyuyor. Kafesten çıkarttığımızda arada bi canlanıp oraya buraya koşturuyor sonra yine durgunlaşıyor. Neyi olduğunu anlayamadım sizce nesi olabilir? Evimizde kedimiz var bir de kedi gelince kuşla çok ilgilenmedik acaba ondan dolayı üzgün mü ondan mı böyle anlamadım.

3 CEVAP

Semataraz

Yalnızlık çekiyor olabilir veya hastalanmış da olabilir. Eğer yalnızlık çekiyorsa ve ilgilenemiyorsanız yanına bir kuş almanızı öneririm

Pinarac

Kaç yaşında veya kaç aylık

kedimedisever

Vefat etti malesef:(