Hamile Kedilerim İçin Kuzu Etli Mi Tavuklu Mu Yoksa Deniz Mahsullü Mü ?

Sevo16

iki tane hamile scottish fold kedim var daha önceleri royal canin mother baby ve n&d tavuklu narlı kullandım. yaklaşır bir aydır almanya da sektör lideri denilen happy cat tavuklu kullandım ancak hamilelik ve mevsimle beraber aşırı tüy dökme oluyor tekrar n&d veye proplana geçiş yapıcam

Kuzu etli mi tavuk etli mi yoksa deniz mahsullü mü önerirsiniz?

proplanı herkes kötü demiş ama ben toptan alıyorum mamaları ve uyguna geliyo fiyatına göre de iyi deniyor veterine ve bikaç güvendiğim petshoptan da tavsiye ettiler

31 CEVAP

Linsenpai

Allah belanızı versin inşallah o zavallı hayvanların üzerinden kazandığınız paralar boğazınızdan geçmez