Hamile Kedilerim İçin Kuzu Etli Mi Tavuklu Mu Yoksa Deniz Mahsullü Mü ?

Sevo16

iki tane hamile scottish fold kedim var daha önceleri royal canin mother baby ve n&d tavuklu narlı kullandım. yaklaşır bir aydır almanya da sektör lideri denilen happy cat tavuklu kullandım ancak hamilelik ve mevsimle beraber aşırı tüy dökme oluyor tekrar n&d veye proplana geçiş yapıcam

Kuzu etli mi tavuk etli mi yoksa deniz mahsullü mü önerirsiniz?

proplanı herkes kötü demiş ama ben toptan alıyorum mamaları ve uyguna geliyo fiyatına göre de iyi deniyor veterine ve bikaç güvendiğim petshoptan da tavsiye ettiler

31 CEVAP

sarmanbirkedi

Muhtemelen cevap alamayacaksiniz ve ben de cevap vermeyeceğim. Petlebideki sahiplerin çoğu sizin yaptığınız kedi ticaretine karşı ben dahil. Ayrıca hangi mantıkla eklem ve kemik ağrıları çeken scottish foldları kisirlastirmayip ciftlestiriyorsunuz anlamıyorum. Muhtemelen iyi para var bu işte bu yüzden para verip bir veterinere danışabilirsiniz.

ZehraBulutt

Oooh arkadas seri üretime geçmiş 1 de degil 2 tane damızlık scottish'i var. Siz profesyonel bir yetiştirici olmussunuz hangi mamanın iyi olduğunu bizden daha iyi bilmeniz lazım.

(Evet ben de görevimi tamamladım, sıradaki linc gelsin.)

Alaracatlover

Şuan bu sitede cevap alabileceğinizi sanmıyorum biz bu sitede '' üretime '' karşıyız size have a nice day diyorum(sakın amaçım bu değil demeyin iki hamile kedi eşittir bir sürü yavru hepsini tutamazsınız ya da yakınlarınıza veremezsin insanları kandırmaya çalışmayın bu sadece komik oluyor) :))

sarmanbirkedi

Ben lincimi attım sıra sizde değerli arkadaşlarım

sarmanbirkedi

Kimse gelip de pollyanacılık oynamasin. "Olon olmos doyocok bor soy yok gorcok hoyvonsovorlor boylo olmoz" Asil siz oyle davrandikca ticaretciler tabiri caizse aziyor. Tabiki de gerekeni söyleyeceğiz. Istediğiniz gibi cevap verin umurumuzda değil. Ben,alara ve zehra zaten size degil sitedeki diğer bilinçli arkadaşlarımıza söylüyoruz üstünüze alınmayan yani.

BalliBadem

@alaracatlover aa ben o kısma dikkat etmemişim

Alaracatlover

@BalliBadem keşke dikkat etseydin çünkü 2 hamile kedi sagiplendirmek için olmaz

Shaco

soru başlığı çok saçma hamile kedi için aroma ne fark eder sence ? tüy dökmesi yapıyorsa tavuk eti fazlası kedinize dokunuyordur https://www.*********.com/n-d-tahilsiz-tavuk-nar-yavru-hamile-emziren-kedi-mamasi-10-kg hamile emziren kedi için güzel bir mama yakınlarım kullanmıştı

Alaracatlover

Anlamıyorum ne diye cevap veriyorsunuz.

elifsenturk34

neden cevap vermeyelim lincinizi atmışsınız zaten Ve kediler artık hamile iş işten geçmiş ortada 2 tane hamile kedi var, kısırlaştırmasını söyleriz, sonra doğrru yönlendirmemezi yaparız. Ben de üretime karşıyım ama sırf sahibinin yanlışı yüzünden kedileri harcayamam kimse kusura bakmasın

elifsenturk34

Ve doğumdan sonra kısırlaştırın, yoksa kedilerinizin iyice ömrünü kısaltacaksınız !

BalliBadem

Burada çoğu kişinin kedisi sokaktan kurtarılma yada ücretsiz sahiplenme ve yine çoğu kısır
Kendi adıma konuşayım evet kedim ağaçta yetişmedi fakat acı çeken ve zorla çiftleştirilen bi kedinin yavrusu değil

BalliBadem

Happycat bende kullandım fakat lider fln değil fiyatına göre bir mama
Tavuklu önermem kuzulu yada balıklı uygun olur

elif8790

Ben de ilk kızım hamikeyken proplanın kuzu etlisini kullanmıştım, arkadaş tavsiyesi üzere ve memnun kalmıştım, kızım ve yavrularımız sağlıklıydı :)

erencemkdr

Kuzulu