Sokağa Mama Dağıtmak İçin Çıkabiliyor Muyuz?

gevezeuzayli

Arkadaşlar bugün sokağa çıkıp mama dağıtan var mı? Çıkacağım ancak resmi bir açıklama yok. Bilgilendirirseniz sevinirim.

10 CEVAP

BalliBadem

Ben çıktım ama polis görürse ne olur bilemem en iyisi hemen yakın bi yere koyup eve çıkmak

Anonymus552223

Siz beslemeye devam edin ya birsey olmaz. Eczaneye gidiyom dersiniz.

GlsmKrpk

Ara sokaklarda sorun olacağını sanmam.
Sabah polis devriyesinden sonra kardeşim çıkıp besleme yaptı. Ara sokakları fazla kontrol etmiyorlar.

sarmanbirkedi

Evet ara sokaklarda sıkıntı olmaz. @epiglottis o zaman da reçete veya ilaç raporu isterler riskli

gevezeuzayli

Caddede oturuyorum maalesef ve dağıtmak için ara sokaklara girmem lazım ????????‍♂️

sarmanbirkedi

Belediyeyi arayinca biz zaten besliyoruz diyorlarmış diye duydum ama siz bence yine de belediyeyi ve 155 ı arayı danisabilir, izin isteyebilirsiniz.

Minikmuezza

Evet bunu bende cok merak ediyorum bende hergun 1 kilo mama koyuyorum

Anonymus552223

Goze batacak sekilde parkta bahcede oturanlara birbirine yaklasanlara falan ceza yazarlarsa yazarlar bence.

Anonymus552223

Hem marketler de acilacak pazardan sonra

sarmanbirkedi

Izin çıktı diye biliyorum şimdi gidebilirsiniz genelge var