Dişi Muhabbet Kuşuna Arkadaş

Ibrahimmmm

Merhabalar
Dişi bir kuşum var yalaşık 5 yaşında. 2-3 aylıken sahiplenmiştim. Ona bir arkadaş almak istiyorum bazen ilgilnemedigim zaman sıkılmasın diye. Dişi bir kuş alamk istiyorum erkek olmuyacak.sizce aynı kafeste iki dişi kuş anlaşabilir mi ?Kavga vs ederler mi?

1 CEVAP

Bu zamana kadar çok kuşum oldu. Ancak birkaç tane kuşu bir arada beslemedim. Öyle bir sorun olacağını zannetmiyorum. Ancak o zaman sizinle pek ilgilenmez. Ama yine de sıkılmaması için iyi bir fikir:))