Nd-Proplan

anjelik123

Bu mamalar konusunda sıkıldığınızın farkındayım kusura bakmayın ama kafam çok karıştı. Başka sitelerde yorumlara bakıyorum proplan çok iyi buraya bakıyorum kötü. Benim kedilerim hep proplan yedi hiç bir sıkıntı yaşamadım şükürler olsun. Nd kullanmak istiyorum ama kedilerim yer yermez emin değilim o yüzden nd az tahıllı kuzulu yaban mersinli ve proplan delicate yi karıştırıp versem sıkıntı olurmu ? ek olarak yaş mama, multivitamin, tavuk, yoğurt, veriyorum.

40 CEVAP

Shaco

ben kedime karıştırmadan yeni mamadan veriyorum azcık sevdimi sevmedimi belli ediyor kendini ama 10 kg luk bir mamayı aldıysanız sevmek zorundaysa :D karıştırıp alıştırın

Shaco

kuzulu yaban mersinli kullandım iyi yiyior çoğu kişide onu kullanıyor

sarmanbirkedi

Haftalardır satır satır açıklayarak proplanin kötü olduğunu anlatıyorum takan yok ama veteriner söyleyince hemen kabul ediliyor. Diploma şart tabi

Bulutcemre

Ben proplan'dan n&d'ye yeni geçtim. Tüy dökülmesi gözle görülür biçimde arttı. Ve n&d bulunan et oranının fazlalığı mama paketini açtığınızda gelen kokudan belli zaten.Tuvaletinde de koku bir tık arttı gibi ama mamadaki et oranından kaynaklı sanırım bu

anjelik123

Saemanbirkedi canım farkındayım ama ben vetime güveniyorum kedilerimlede sürekli ilgilendiği için onunda kararını almak istedim :)
Kum iyi aslında kokuyu önler diye düşünüyorum ama ben genede 30-30 alıcam en iyisi öyle eli mahkum yiycek bebeklerim :) teşekkür ederim

Kerevit

Fiyatları aynı sayılır zaten biraz daha ekleyip nd kullanın. Geçiş aşamasında karıştırın. Saçma bir mama kullanıp vitamin alıp desteklemek yerine vitamin parasını mamaya katmak mantıklı değil mi. İnanın bnde arayış içindeyim ama hesap aynıya denk geliyor hep

anjelik123

Veterinerimizle konuştum proplan biraz bozmuş mamayı o yüzden direk nd ye geçiş yapıcam hayvanlarıma zarar gelsin istemem ndyi yemek zorundalar kendi sağlıkları için. Tüy dökümü şuan iyi mamadan dolayı ama malt alırsam nd de sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Teşekkürler herkese. Kuzulu olanı iyi dimi kullananlar memnun mu

anjelik123

Tüy dökümü nasıl dışkısında koku varmı

anjelik123

Birazcık beğenmek zorundaa :D kendi iyilikleri için. Benimde haberim yoktu ama vetimiz öyle diyince iyice soğudum.

anjelik123

Fiyatları evet yakın birbirlerine ama yer yemezler emin olamadım o yüzden geçişlerini yavaş yavaş yapıcam. Şuan hindiliydi sanırım yedikleri hassas kediler için olanı kullanıyorum çok seviyorlar. Nd ye geçersem sonradan yüz çevirirlerse kötü olur. Kuzuluyu severler diye düşünüyorum balıklı yemiyor biri o yüzden ikisinin ortak yiyeceğini alıcam.