Kuş Yemi

Arkadaşlar merhaba :) normal dışarıdaki kuşlar için hangi yemi almalıyım?

9 CEVAP

Minikmuezza

Disardaki kuslar icin bugday alabilirsiniz bugdayla besliyor bi tanidigim

sarmanbirkedi

Buğday olur. Bizim tavuklardan kalani yiyorlar

BalliBadem

Buğday çok seviyorlar ve hepsi yiyor muhabbet kuşu yemi yemeyi bilmiyorlar

Merhaba pek emin değilim ama muhabbet kuşu yemi olabileceğini düşünüyorum.
Youtube üzerindeki videolarda izlemistim bende o şekilde yapıyorum.

Semataraz

Ben kendi kuşuna verdiğim yemeden de veriyorum. Gayet de yiyorlar muhabbet kuşu yemini

Ekmek parçalarını ılık su ile ıslatıpta verebilirsiniz

BalliBadem

@semataraz
Değişebilir buradaki kuşlar bilmiyor

Çok teşekkür ederim ❤️????

Hepinize teşekkür ederim ????????❤️