Hamiş

Zeke

Merhaba, bizim bu fotoğraftaki bıdık kız yakın zamanda doğum yapacak sanırım.
Doğum zamanının gelişini nasıl anlarım?

Bu aralar aşırı hareketsizleşti.
Dokunur dokunmaz direkt yere yatıyo :D
Ben çıkınca koşup sırnaşıyo bacağıma:)
Uzun uzunnn karnına masaj yapıyorum yukarıdan aşağıya doğru.
10 dk aralıksız yaptırdı az önce:)
Başını - çene altını okşuyorum, ellerini ayaklarını uzatıp açıyo:)) severken elimin üstünde uyumak istiyo fotoğraftaki gibi:D
Hep sevgi arsızıydı da son günlerde aşşşırı derecede sevilmek istiyor.
Doğumu yaklaştı diye mi böyle davranıyordur acaba?
Bi de karnını sevmem bebekleri için yanlış değildir değil mi??

12 CEVAP

Om3r

Mrb 60 gunde fln doguruyolar galiba zmn tut bide senin kapiya dayanir zaten dogum yapmak icin:) aynen duygusal oluoyrlar..

Zeke

Kimse yazmayınca kızım al sana der gibi doğum yapmış ❤❤❤

Zeke

Fakat bahçedeki kutuda doğum yapmış, balkona taşımak istiyorum temiz kutu ve örtü ile beraber
Ne yapmalıyım???

Zeke

"@LadyAndCat Dışarıdan gözle bakınca bebeklerin hareketlerini gözle görüyorsanız , karnı dalgalanıyorsa doğumu yakındır..."

@psabrk Teşekkürler ancak bu konuyu okumuştum araştırırken.
Bilgi içeren tek cümle Ece'nin yazdığı yukarıdaki cümle:))
Onun sonrasında konu yeniden sapmış....

Başka hamile kedide bu belirtileri çok çok net 2-3 kere görmüştüm fakat görmemden 20-25 gün sonra doğum yaptı.
Yani bazı durumlarda yanıltıcı olabiliyor demek ki.
Açıkçası bundan başka belirtileri var mı diye soruyorum....

Zeke

Ay içime doğmuş :)))
3 tane bebeğimiz oldu♥︎♥︎

Om3r

Maaşallah, bence bahcede yer hazirla en iyisi bahce oraya alissinlar eve alistirma..

poughkeepsie

AYYY HAYIRLI OLSUNNN SAĞLIKLA BÜYÜSÜNLER ❤️❤️❤️❤️
Bence yer hazırlayıp temiz bi eldivenle önce anneyi yerleştirip sonra bebekleri tek tek yanına koyabilirsin

Zeke

Hihii teşekkür ederizz 3 tane birbirinden güzel bebikimiz oldu ♥︎
Emzirmesi biterse alıp taşıcam ya aynen:((
Yerimiz hazır, kutuyu da yarım kapattım ki daha güvende olsun bebişlerimiz.

Zeke

@Om3r
Ne zaman hamile kaldığını bilmiyorum ki:/ bahçedeki kedilerden birisi bu.
Kapıma dayanmaz bence çünkü kapımda başka kediler de var:(

Sadece doğum vaktinin yaklaştığını bir şekilde anlarsam ona temiz ortam hazırlarım diye düşünmüştüm.
Bebeklerine annelik yaparken yardıma ihtiyacı olursa diye de yakınımda yer hazırlamak istiyordum..

Zeke

Kimmse bilmiyor mu doğum zamanı geldiği nasıl anlaşılır?

Zeke

Filtreden de baktım konu hep sapmış :/
Doğru düzgün bir açıklama yok. Varsa da ben bulamadım