Belirtilmemiş

Eminenilay

Arkadaşlar benim kedim memlekette petlebi hangi kargo ile çalışıyor şimdi mama alsam eve kadar götürürlermi

12 CEVAP

sarmanbirkedi

Petlebi istediginiz adrese kargoya verir önemli olan kargonun adrese teslim yapip yapmayacagi

Eminenilay

Anladım peki o zaman ben alayım eğer köye kadar kargo götürmez ise şubeye gidip alırlar.

sarmanbirkedi

Aynen öyle istediğiniz adresi girebilirsiniz

Shaco

ben şuan köydeyim ve dün ilk defa köyden sipariş verdim köye getiriyorlar mı ?

Shaco

petlebiden

Shaco

petlebiden

Shaco

petlebiden

Eminenilay

Bende şimdi verdim artık götürmezseler mecbur gidip almanız lazım en yakın şubeden

hayvansever_

Evet bu siteyi bir yerde aşan bir konu kargo şirketiyle ilgili getirmezlerse şubeden alırsınız.

psabrk

Kargo şirketleri bölgesel olan yerlere mesela haftada 2 kere felan gidiyor siz siparişi verdikten sonra hangi kargo firmasına verdiyse burası veya başka bir firma kargo firmasını arayıp bölgenizi derseniz adresinize getirlip getirilmeyeceğini öğrenebilirsiniz örnek mesela İstanbul Şilede oturuyordum ben oraya haftada 2 kere getiriyordu ama köylerine girmiyordu öyle bir çalışma prensibleri var.

Eminenilay

Bu arada köylere götürüyorlarmış şubeden almış bizimkiler.

Eminenilay

Pardon götürmüyorlarmis