Şikayet Edin Lütfen

aysebudur

Konya da yine bir vahşet..konuyla alakalı fazla bir şey söyleyemeyeceğim lütfen fotoğraflara bakmayın bile.Lütfen aşağıdaki metin ile cimerden şikayet atın lütfen.
Change.org sitesinde de kampanya var

http://chng.it/KfCVWgwp4L

konya alavardı mahallesi nergis sokakta canice katledilen yavru kediler için siz devlet yetkililerinden tek ricam olayın sorumlularını bulup gereken cezayı vermenizdir. bugün zararsız hayvanlara zarar veren bu caniler yarın insanlara zarar vermeyeceğinin garantisi hiç bir şekilde yoktur.

3 CEVAP

LadyAndCat

Kanunen şikayet edilmeli böyle vakalar. İnternetle olacak işler değil bunlar. Suç duyurusu yapılmalı şahıs için...

pillikontes

http://chng.it/fMvKzsRhFr

bnde imza desteği verdim paylaştım birçok alanda
başka ne gerekiyorsa yapalım cezasız kalmasın bu caniler..!

psabrk

Yetkili mecralara toplu dilekçe ile ancak bu tür şeyler gerçekleşebilir.
Sivil Toplum Kuruluşları veya Özel bir kuruluş için imza toplamak ancak bu platforma işe yarar doğrudur ama şunu unutmamalısınız ** Dijital imzalar, ıslak imza geçerliliğini sağlayamadığı için şans burada iyice düşük.**
Çok kötü görüntüler var orada ve berbat, bu insanların hayvanlarla alıp veremedekleri ne anlamıyorum, bunlar zaten katil ruhlu, iğrenç ve kişiliksiz insanlar.