Sorunlu Komşu

bbeyzvv

sokak kedilerini biz besliyoruz mama koyuyorum ama çoğu saldırgan veya utangaç olduğu için kaptan yiyen çok olmuyor uzakta yemeyi tercih ettiklerinden sosis gibi şeylerle beslemek zorunda kalıyorum sosislerini alıp hep uzağa gidip saklanarak yiyorlar mamayı taşıyamayacakları için sosis veriyorum zararlı ama aç kalmalarından iyidir sorun şu ki karşı apartmanın kapısı daima açık ve oradan sadece bir kişi (diğerleri hep bizi takdir eder/bize dua eder) devamlı bize hakaret yağdırıyor tehdit ediyor kediler apartmanına girip pisliyorlar diye ve sinirlerim artık kaldırmamaya başladı ve yakın zamanda yüksek ihtimal taşınacağız ve uzak bi yere taşınma ihtimalimiz var burada beslediğim kediler ve bu ahlaksız komşu için ne yapabilirim

15 CEVAP

Anonymus552223

O dua edenmere soyleyin dua etmeyle kedilerin karni doymuyo en azindan yediklerinden arta kalanlari cope atmasinlar, cop kenarina koysunlar. Ilimli bir insan varsa enjoy 15 kilo 90 tl almasini saglayin besleme yapsin, arkanizda varis birakmaniz gerem

Anonymus552223

Hayatinda hic gercek sevgi gormemistir belki de.. seni seviyorum deyin belki ise yarar:( şaka bir yana umarim siz gittikten sonra sakinlesir, sadece blöf yapiyordur..

sarmanbirkedi

O komsu bende olacak var ya sacini basini yolmuştum

sarmanbirkedi

Dinsizin hakkından imansiz gelir

ZehraBulutt

Rahatsız oluyorsa kapısını kapatsın. Apartman kapısı açık olur mu ya, hırsızdan da mı korkmuyorlar. Bence girip bütün ayakkabıları toplayın, kapılarını kapatmayı öğrensinler.

Anonymus552223

Evini yakın gitmeden oncebaska care yok

Anonymus552223

Hayır zaten kediler korkak diyorsunuz, hicbir kedinin de onun apartmanina girecegini sanmam. Kovaliyordur zaten. Sadece iyi şeylere tahammulu yok.

bbeyzvv

zaten evinden devamlı kavga sesi geliyor ailesinden kimse mutlu değil Allah hayvanları böylelerinden korusun

poughkeepsie

Taşınmadan yavru kedi hediye edin

bbeyzvv

dedik ve sana ne benim apartmanımın kapısından gerizekalı dedi her besleyişimizde balkona çıkıp hakaret etmesinden gerçekten çok bıktım bir insanın hiç mi işi olmaz ya

Anonymus552223

Sizden baska besleyen yok mu:(

mishathecat

Kadın sizi tehtid ediyorsa ve kedilerinizi zehirlemesinden korkuyorsanız beni tehtid etti ve kedilerimi zehirleyeceğini söyledi diyerek şikayet edin edebileceğiniz her yere. Yada yukarıda yazdıkları gibi çalın kapısının önünden bir şeyleri bir süreliğine apartman kapısı kapatmayı öğrenir sonra.

bbeyzvv

gireni birkaç kez gördüm ama yaklaşsan kaçıyor kediler kapatsalar zaten kapıyı girmelerine imkan yok nasıl bu kadar kalpsiz oluyorlar anlamıyorum

bbeyzvv

maalesef yok üst mahallede besleyen var ama bizim mahalledekiler oraya çok nadir gidiyor

bbeyzvv

deneyeceğim olmadı her gün gelmeye çalışırım alıştılar bize çünkü ayrıca kadının kedileri zehirlemesinden korkuyorum çünkü tehdit etti kediler hakkında bizi