Yardım

blue_hpood

arkadaşlar burada bir arkadaş paylaşmış ben de paylaşmak istedim, konyada birisi yavru kedileri öldürüyormuş, lütfen siz de paylaşın, aranızda belki birileri maddi destek olabilir
http://chng.it/MXQQdbQw2v

2 CEVAP

LadyAndCat

Yok artık !
Bunun maddiyatla ilgisi yok.
Kanunen şahıs şikayet edilir ve halkında kamu davası açılır.

blue_hpood

LadyAndCat ben hiç bilmiyorum gerçekten, bir arkadaş paylaşmıştı ben de paylaştım, destek olmak için imza verdim. elinden bir şeyler gelebilecek insanlar duysun istedim