Koronadan Dolayı

Paticik28

Sokakta anne sütü içmemiş ufak bir yavru var sokaktaki diğer kedilerin yanında ama henüz çok küçük ve bazen başı boş dolaşıyor sizce şu zamanda sahiplenirsem bir şey olurmu

7 CEVAP

blue_hpood

şu zamanda sahiplenin ki başına bir şey gelmesin:)

Minikmuezza

Hayvandan kediye gecmez korkmayin benim oyle bi niyetim olsa sahiplenirdim iciniz rahat olsun bisiy olmaz

Minikmuezza

Ben sokakta mama dagitiyorum kediler geliyor bana surtunuyor

Paticik28

Birde bazıları pozitif birisi kediye dokunursa kediden de sana geçer diyorlar sizce bu doğrumu

Paticik28

Hemde yorumlarınız için teşekkürler

Anonymus552223

Kedi sut içmemis olsa dolasacak kadar yasamazdi ki. Annesi yok mu? Corona halıda ve kumasta fazla durmuyomus kedi tuylerinde de durmaz heralde:) 1 gun eldivenle dokunursunuz en kotu.

Haleyigit

Covid19 virüsü taşıyan biri eline hapşırıp ya da öksürüp sonrasında elini yıkamadan bir kediye dokunursa bu virüs hem kediye, hem de tüylerine bulaşan virüs sebebiyle sizi de enfekte edebilir. Kedilerden bize direkt virüs bulaşmaz ama dolaylı yoldan insan sebepli bulaşma riski var.